THERMACUT - The Cutting Company

 

Положення про конфіденційність для www.thermacut.net

Якщо ви маєте потребу в додатковій інформації, або будь-які питання щодо положення про конфіденційність, будь ласка зверніться до нас через email на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Конфіденційність відвідувачів сторінки www.thermacut.net надзвичайно важлива для нас. Цей документ про конфіденційність описує види особистої інформіції, яку ми отримуємо і збираємо на www.thermacut.net а також про те, як вона використовується. 

Лог-файли
Як і більшість інших веб сайтів, www.thermacut.net використовує файли логів. Всередині лог-файлів міститься інформація про адреси інтернет протоколів ( IP ), тип веб браузеру, інтернет провайдера ( ISP), відмітку дати/часу, сторінки входу/виходу, і кількість кліків, що використовується для аналізу тенденцій, адміністрування сайту, відслідковування маршруту переміщення користувача по сайту і збирання демографічних даних. Також IP адреси, та інша подібна інформація, що не пов'язана з персональною ідентифікацією. 

Куки та Web Beacons
www.thermacut.net не використовує куки. 

DoubleClick DART куки
Google, як постачальник послуг третім особам, використовує куки для показу рекламних оголошень на www.thermacut.net. Використання Google-ом файлів куки DART надає йому змогу показувати рекламні оголошення користувачам на основі їх відвідування www.thermacut.net та інших сайтів в Інтернеті. Користувачі мають змогу відмовитись від використання файлів куки DART відвідавши сторінку з умовами та політикою конфіденційності Google реклами за наступним посиланням - http://www.google.com/privacy_ads.html. Деякі наші партнери по рекламі можуть використовувати куки і Web Beacons на нашому сайті. До наших партнерів по рекламі належить у тому числі Google Adsense. Ці рекламні сервіси та мережі використовують технологію, яка направляє рекламні оголошення та посилання, що з'являються на www.thermacut.net, безпосередньо до вашого веб браузеру. Під час цього вони автоматично отримують вашу IP адресу. Інші технології (такі як куки, JavaScript, або Web Beacons) можуть бути також використані третіми особами рекламної мережі для визначення ефективності їх рекламних оголошень і / або персоналізації рекламного контенту який ви бачите. 

www.thermacut.net не має доступу чи контролю над цими куки файлами, що використовуються рекламодавцями третьої сторони. Ви можете проконсультуватись з відповідними положеннями про конфіденційність цих рекламодавців третьої сторони для отримання більш детальної інформації про їх послуги і те, як відмовитись від певних послуг. 
Положення про конфіденційність www.thermacut.net's не поширюється на діяльність, що не може контролюватись, від інших таких рекламодавців, або веб сайтів. Якщо ви бажаєте відключити куки, ви можете зробити це в налаштуваннях вашого веб браузеру. Більш детальна інформація про керування файлами куки на певних браузерах може бути знайдена на офіційних веб сторінках відповідних браузерів.