THERMACUT - The Cutting Company

It appears you don't have a PDF plugin for this browser. No biggie... you can click here to view the PDF file.

 

THERMACUT GROUP

За останні 30 років компанія Thermacut Group зазнала безлічі змін. Thermacut (початково Tatrax Imports Inc.) була зареєстрована в місті Клермонт, Нью-Гемпшир, в 1990 році, постачаючи витратні матеріали під торгівельною маркою ZAP Plasmatherm від місцевих постачальників напряму кінцевим споживачам. Компанія почала свою діяльність, коли в штаті було всього 3 співробітника, бізнес вівся за допомогою телефонних продажів. В 1992 році компанія відкрила невеликий виробничій центр, в 1996 було відкрито офіс продажів в Чеській Республіці для виробництва та продажу плазмових витратних матеріалів та плазмотронів безпосередньо на східно-європейському ринку та через дистриб’юторів в Західній Європі під маркою Thermacut. В 1993 году бренд Thermacut був представлений в Північній Америці та почав продаватися через дистриб’юторів.
В січні 1999 року компанія STK Gesellschaft für Schweißtechnik GmbH (холдинг, 100% акцій якого належить IBG Group, Кельн, Німеччина) придбала 80% акцій Thermacut, а в 2002 повінстю завершила придбання та стала 100% акціонером Thermacut Group.
С тих перших та скромних починань, компанія Thermacut перетворилася в надійного постачальника плазмотронів та витратних матеріалів через різноманітні канали продажів, за підтримки чотирнадцяти торгівельних філіалів та у тісному співробітництві із представниками компанії Abicor-Binzel (що належить холдингу IBG), розташованими в Індії, на Близькому Сході, Туреччині, Білорусі, Данії, Норвегії, Швеції, Фінляндії, Великобританії, Японії, Південній Кореї, В’єтнамі та Австралії. На основі потреб споживачів Thermacut також почала випуск витратних частин для зварювання TIG/WIG, MIG/MAG та для газокисневого різання. Вся продукція виготовляється на сучасному виробництві, сертифікованому по ISO 9001, розташованому в м. Угерске Градіште, Чеська Республіка.
Компанія Thermacut Group зосередила свої зусилля в забезпеченні високоякісними витратними матеріалами та продукцією для різаків, що будуть відповідати або навіть перевершувати сподівання наших шановних клієнтів, для термічного різання та зварювання металів по всьому світу. Оскільки наша клієнтська база розширилась, сподівання та вимоги клієнтів також зросли, тому в 2005 році Thermacut розширила свій асортимент додаванням удосконалених витратних матеріалів, таких як Silver Plus ™, Silver Pro ™ и SilverEX-® електродів, а також запатентованих сопел TungstenEX- ™. В той же час, щоб позначити наші нові пропозиції, ми оновили наш корпоративний імідж, представив новий логотип із новими помаранчевим та чорним кольорами, новим слоганом: "Advanced Consumables" та місію бути "Постачальником Передових Витратних Матеріалів для Різання та Зварювання по всьому світу".
До 2013 компанія Thermacut Group продовжила розширюватись та розвиватися в освоєнні ринку термічного різання та зварювання. В грудні 2012 року компанія завершила купівлю HOLMA® AG – виробника лазерних витратних матеріалів вищої якості, тим самим задовільнивши поточні запити наших клієнтів у високоякісних часинах для лазерного різання та подальшому розширенні портфоліо компанії Thermacut, додавши продукцію для плазмового та газокисневого різання.

В вересні 2013 року на виставці SCHWEISSEN & SCHNEIDEN (Ессен, Німеччина) компанія Thermacut Group представила лінійку власних джерел живлення для плазмового різання металу з ручним та механізованим застосуванням та різання листів товщиною до 65 мм. Спочатку були представлені системи плазмового різання продуктивністю 105А а також джерела 65А та 85А.
З 2016 по 2018 рік поступово вводились плазмові джерела живлення від 30 до 125 А. Серія HD разом з оригінальними різаками та запатентованим роз’ємом системи з’єднання різака (TCS) була запущена в 2017 році на виставці SCHWEISSEN & SCHNEIDEN в Дюссельдорфі.
Як і в випадку плазмового різання, THERMACUT є лідером в області технологій лазерного різання. В 2017 році на виставці SCHWEISSEN & SCHNEIDEN ми представили оригінальну лазерну голову EX-TRABEAM®, що була запущена в другій половині 2018 року.
Група компанії THERMACUT завжди дотримувалась принципу «клієнт завжди правий». Саме це спонукає нас вдосконалюватись в усіх областях, починаючи з розробки усієї нашої продукції та, завершуючи їх продажами.
«THE CUTTING COMPANY» для нас - не просто лозунг. Це стала практика. Приєднуйтеся до THERMACUT в світі різання, щоб відкривати нові альтернативні застосунки, та отримати всі переваги нових можливостей, що пропонує цифровий світ різання.